Osiedle SkyRes

To miejsce przeznaczone właśnie dla Ciebie. Liczne udogodnienia dla mieszkańców tworzą z Osiedla Skyres najbardziej atrakcyjną lokalizację w Rzeszowie.

Już samo to, że powstaje ono u zbiegu ulic Warszawskiej i Lubelskiej, jest ogromną zaletą. Taka lokalizacja to z jednej strony bliskość centrum miasta, ale jednocześnie bardzo dobre i szybkie połączenie z przebiegającą obok Rzeszowa autostradą A4 i lotniskiem Jasionka.

Osiedle Skyres to idealne miejsce dla osób, które przede wszystkim cenią sobie wygodę, a także lubią wielkomiejskie życie. Stąd będą mieli łatwy dostęp do atrakcji jakie oferuje centrum Rzeszowa (puby, restauracje, kina, teatry i filharmonia) jak również galerii handlowych, które są „na wyciągnięcie ręki”. Osiedle Skyres mimo bliskości serca miasta, jest też miejscem dla szukających odpoczynku. Bliskość terenów rekreacyjnych. Możliwość łatwej i szybkiej ucieczki z miasta na łono natury. To dla wielu osób ogromne zalety. I to właśnie oferuje Osiedle Skyres.

Odpowiedzialny za jego budowę DevelopRes to gwarancja najwyższej jakości mieszkań i zastosowanych technologii.  To deweloper o ugruntowanej, mocnej pozycji obecny na rynku od ponad dekady. Budynki na Osiedlu Skyres zaprojektowane są w taki sposób, aby sprostać wymaganiom każdego mieszkańca. Oferta jest bardzo zróżnicowana. To ponad 300 mieszkań na 18 kondygnacjach. Dla osób przesądnych mamy świetną informację: „brak” 13 piętra.  Z najwyższych kondygnacji rozpościera się wspaniała panorama nie tylko na Rzeszów.  W ofercie znajdują się zarówno mieszkania dwupokojowe, jak i luksusowe apartamenty. Te ostatnie na najwyższych kondygnacjach. W budynkach znajduje się też podziemny, bardzo przestronny parking.

 

Kompleks SkyRes to:

  • Najbardziej atrakcyjna lokalizacja w Rzeszowie
  • Najwyższa jakość mieszkań
  • Bliskość autostrady A4 i portu lotniczego Jasionka – Rzeszów
  • Ponad 300 mieszkań (w tym zarówno dwupokojowe,  jak i apartamenty)
  • Bliskość centrum Rzeszowa i atrakcji, które ono oferuje
  • Podziemny parking z dedykowanymi miejscami
  • Bezpośrednie sąsiedztwo biurowców klasy A z międzynarodowymi korporacjami

 

Interesują Ciebie nasze osiedla?

Sprawdź 5 osiedli w Rzeszowie. Ponad 500 mieszkań w ofercie.

Nasi partnerzy

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Wyrażam zgodę na marketing bezpośredni polegający na telefonicznym lub za pomocą wiadomości SMS przekazywaniu informacji marketingowych, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.), przez Developres Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych, w celu korzystania z usługi „Newsletter” zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)prowadzonej przez DevelopRes Sp. z o.o.

Developres Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej 18 jako administrator danych osobowych, informuję Pana/Panią, że:
1. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne lecz konieczne, abyśmy mogli skontaktować się z Panią/Panem np. mailowo lub telefonicznie;
2. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
3. W Spółce powołany został Inspektor Ochrony Danych z którym można się skontaktować pod adresem email: daneosobowe@developres.pl.
4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom;
6. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku/do czasu cofnięcia zgody;
8. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.


Imię
Numer telefonu