Budynek biurowy w klasie A

Budynek biurowy w klasie A

SkyRes to budynek biurowy w klasie A o łącznej powierzchni pod wynajem wynoszącej aż 20 tys.m2.

Powierzchnie biurowe w Kompleksie SkyRes zaprojektowaliśmy z myślą o możliwości ich przekształcania zgodnie z potrzebami Klientów, którzy będą jej użytkownikami. Wszystko zostało pomyślane w ten sposób aby możliwość wprowadzania własnej aranżacji była swobodna.

Zastosowanie systemowych podłóg podniesionych oraz podwieszanych sufitów umożliwia od strony technicznej wprowadzanie wszelkich modyfikacji odnośnie zmiany schematów pomieszczeń i ich układów.

Dbając o zdrowie osób pracujących i przyjazną atmosferę w biurach zapewniliśmy duże przeszklenia, które sprawiają, że powierzchnie biurowe są optymalnie doświetlone światłem naturalnym. Dodatkowo umożliwiają swobodne przewietrzenie całej przestrzeni.

Dla wygody użytkowników w całym budynku SkyRes Warszawska zastosowaliśmy modelowe systemy wentylacji nawilżającej, klimatyzacji i ogrzewania. Każdy z nich jest sterowany indywidualnie a co za tym idzie możesz według własnego uznania zmieniać jego poszczególne parametry.

Szybka komunikacja w obrębie budynku została zapewniona poprzez ulokowanie w jego sercu 7 szybkobieżnych wind. W połączeniu zaś z optymalnym rozmieszczeniem ciągów komunikacyjnych gwarantuje to sprawne przemieszczanie się między poszczególnymi punktami w biurowcu.  

Szczegóły techniczne:
•    Wysokość pomieszczeń 2,8 m netto,
•    Podwieszane sufity 60 cm,
•    Podniesione podłogi systemowe 12 cm,
•    7 Szybkobieżnych wind
•    Dwa niezależne źródła zasilania,
•    Kontrola dostępu- ochrona i monitoring,
•    Instalacja przeciwpożarowa,
•    Okablowanie strukturalne,
•    Wentylacja z nawilżaniem,
•    Nowoczesny system klimatyzacyjny,
•    Duże przeszklenia,
•    Wzmocnione strefy z przeznaczeniem pod serwerownię.

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Wyrażam zgodę na marketing bezpośredni polegający na telefonicznym lub za pomocą wiadomości SMS przekazywaniu informacji marketingowych, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.), przez Developres Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych, w celu korzystania z usługi „Newsletter” zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)prowadzonej przez DevelopRes Sp. z o.o.

Developres Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej 18 jako administrator danych osobowych, informuję Pana/Panią, że:
1. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne lecz konieczne, abyśmy mogli skontaktować się z Panią/Panem np. mailowo lub telefonicznie;
2. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
3. W Spółce powołany został Inspektor Ochrony Danych z którym można się skontaktować pod adresem email: daneosobowe@developres.pl.
4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom;
6. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku/do czasu cofnięcia zgody;
8. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.


Imię
Numer telefonu
Informacje o Rzeszowie
Nasi partnerzy